ماهیگیری با کوادکوپتر

ماهیگیری با کوادکوپتر
استفاده از کوادکوپتر در ماهیگیری با قلاب

امروزه با فراگیر شدن استفاده کوادکوپتر ، علاوه بر امکانات تصویر برداری هوایی که این پرنده ها ایجاد کردن ، در بسیاری از موارد میتونن مفید واقع بشن  که یکی از این موارد استفاده در ماهیگیری با قلاب هست
اکثر ما ماهیگیری با قلاب رو در کنار برکه ، رودخانه یا ساحل دریا ، از نزدیک و یا بصورت کلیپ دیدیم و ممکنه حتی دارای یک لنسر ماهیگیری حرفه ای هم باشیم . هنگام  پرتاب قلاب بارها پیش اومده قلاب در بهترین حد خودش ، از ساحل دور نشده و به هر حال پرت کردن قلاب با یک فاصله عالی جزو مهارتهای ماهیگیری هست . اما هر چقدر هم که ماهر باشیم اندازه ای که یک کوادکوپتر میتونه قلاب ماهیگیری رو از ساحل دور و در آب بیاندازه ، یک پرتاب خوب نمیتونه این کار رو انجام بده . در ادامه برای توضیح بهتر این کلیپ رو مشاهده کنید :

غیر از روش بالا که کوادکوپتر قلاب و طعمه رو به عمق دریاچه یا رودخانه پرت میکنه و کارش تموم میشه  ، یک روش دارای ریسک دیگه هم هست که  هم جالبه و هم میتونه منجر به غرق شدن کوادکوپتر بشه که ما این روش رو توصیه نمیکنیم . در این روش کوادکوپتر خودش مستقیما با ماهی درگیر میشه و باید تا رسیدن به ساحل مقاومت کنه . توصیه میکنم کلیپ جالب زیر رو که از این طریق یک ماهی صید میشه رو  ببینید :

ارسال نظر

لطفا سوالات خود را در ارتباط با این کالا مطرح نمائید 

ایمیل شما به دیگر کاربران نمایش داده نخواهد شد