Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

توضیحات ارسال کالا

توضیحات ارسال کالا

توضیحات ارسال کالا

ارسال محصولات به دو صورت انجام میشه . شرکت پست یا شرکت تیباکس . جهت آشنایی دوستان  یکسری توضیحات خلاصه رو در باره ی ارسال کالا توسط این دو شرکت در ادامه آوردیم :

شرکت تیپاکس :

این شرکت یک شرکت خوب در راستای ارسال مراسلات هست که شهرهای زیادی رو در ایران پشتیبانی میکنه . برای مشاهده لیست اسامی شهرها اینجا کلیک کنید .

اما مزیتهای این شرکت اینه که اکثرا ظرف یک یا دو روز کالا رو در محل بشما تحویل میده . در ضمن بر خلاف شرکت پست که بر اساس وزن مرسوله ، هزینه ی پستی افزایش پیدا میکنه این شرکت تا وزن 3 کیلو گرم رو  با یک قیمت ثابت محاسبه میکنه یعنی اگر چندین کالای مختلف رو انتخاب کنید و وزنشون نهایتا 6 کیلوگرم باشه از نظر این شرکت همان ( 16 هزار تومان ) خواهد بود

 شرکت پست:

این شرکت دارای چند نوع سرویس با قابلیت رهگیری آنلاین هست که ارزانترین سرویسش  پست سفارشی و بعد از آن پست پیشتاز و گرانترین آن پست ویژه هست .

اما این سایت بطور  پیش فرض هزینه ارسال رو بر اساس  پست پیشتاز محاسبه میکنه .

کالای شما با پست پیشتاز اگر تا قبل از پایان وقت اداری ارسال بشه معمولا ظرف دو روز و گاهی تا سه روز بعد به دستتون خواهد رسید .

اگر هزینه ی پستی زیاد براتون مهم نیست و درعوض سرعت رسیدن کالا ظرف یک یا نهایتا دو روز براتون مهمه با ما تماس بگیرید و هماهنگ کنید تا محصول شما با پست ویژه ارسال بشه

از نظر ما این روش توصیه نمیشه بخاطر اینکه هزینه تقریبا 2 برابری پست پیشتاز رو به شما تحمیل میکنه .

 

نظرات

  ارسال نظر

  سبد خرید شما

  سبد خالی است

   

  آمار

  • تعداد کالا: 615
  • بازدید امروز: 3712
  • بازدید دیروز: 4967
  • بازدید کل: 2008909